вівторок, 19 січня 2016 р.

Троє левенят рідкісної породи народилися у зоопарку на Київщині. Придумай їм імена!

Троє левенят рідкісної породи народилися у зоопарку «12 місяців» на Київщині. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт зоопарку.

Чому ж вони такі незвичайні? А все через забарвлення. Левенята, так само, як і їхня мама, мають білу шерсть. Білих левів у світі обмаль. Всього 300. Ще 100 років тому їх взагалі вважали вимерлими. Коли ж виявили, що тваринам вдалося вижити, то на них почали організовувати полювання. Навіть вирощували левів для цієї мети. Адже такий трофей коштував великих грошей. Тож кількість білих левів знову почала неухильно зменшуватися.

У зоопарках та розплідниках таких тварин – одиниці. Троє українських малят та їхня мама – одні з них. Всі добре почуваються, проте їх поки не турбують. Для молодої левиці – це перші пологи, тож вона пережила стрес і до чужих поки ставиться з пересторогою. Також додаткові переживання для молодої мами можуть вилитися у відсутність молока.

Наразі все добре, і в зоопарку сподіваються, що невдовзі малят зможуть побачити відвідувачі. Поки ж підбирають імена для білогривих левенят. Керівництво зоопарку просить приєднатися до цього процесу усіх охочих. Маму звати Іванна. Для левенят просять підбирати жіночі та чоловічі імена з натяком на щось пухнасте, новорічне чи котяче. До слова, по батькові малечу кличуть «Людвіговичі».Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.