понеділок, 4 січня 2016 р.

ГПУ передала до суду нову справу "діамантових прокурорів"

Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальних провадженнях щодо колишніх заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і заступника керівника ГСУ Генпрокуратури Володимира Шапакіна.

Про це заявив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко, передає "Згурівська Правда".

"На сьогоднішній день всі необхідні докази нами зібрані у встановленому законом порядку, обвинувальний акт був підписаний ще до Нового року, і сьогодні в перший робочий день нового року обвинувальний акт переданий до суду", - розповів він в ефірі телеканалу "112" в понеділок.

Куценко зазначив, що, на думку слідства, доказів зібрано більш ніж достатньо, "інакше б справу не передавали до суду".

На запитання про те, коли в Генпрокуратурі очікують перше засідання суду у справах Корнійця і Шапакіна, Куценко відповів, що початок розгляду цієї справи буде залежати від поведінки сторін у кримінальному провадженні і того, чи буде сторона захисту намагатися затягнути процес.

"Принаймні, з боку звинувачення таких намірів (затягувати процес) немає. Ми готові до розгляду цього провадження якомога швидше і швидкість розгляду справи буде залежати від учасників процесу", - зазначив Куценко.

Як відомо, Печерський райсуд Києва виніс рішення про арешт Корнійця і Шапакіна на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 млн грн.

Шапакін вніс необхідну суму застави і був відпущений з СІЗО. Пізніше Апеляційний суд Києва збільшив заставу Шапакіна до 6,4 млн грн. Він її вніс і вийшов із СІЗО.

Корнієць вийшов із СІЗО 31 липня після внесення застави в сумі 3,2 млн грн.
22 жовтня Печерський районний суд Києва обрав для Корнійця запобіжний захід у вигляді застави в сумі 3 млн 45 тис. грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.