четвер, 14 січня 2016 р.

Управління Пенсійного фонду України у Згурівському районі припиняє свою діяльність

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 16 грудня 2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», управління Пенсійного фонду України у Згурівському районі Київської області повідомляє про те, що припиняє свою діяльність у зв’язку зі злиттям та утворенням нового об’єднаного управління Фонду.

Про це інформує "Згурівська Правда" із посиланням на повідомлення начальника управління
Пенсійного фонду України у Згурівському районі Валентина Шишко.

"Установити двомісячний строк з дати публікації у районній газеті про реорганізацію управління шляхом злиття для заявлення кредиторами своїх вимог, які подають в письмовій формі з надання документів, що їх підтверджують", - йдеться у повідомленні.
 
На базі скороченого управління Пенсійного фонду України у Згурівському районі Київської області буде створено відділення, що обслуговуватиме громадян району. Тобто, погіршення якості обслуговування пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників не відбудеться.
 
"Фонд, який працює з людьми не припинить свою роботу", - зазначає очільниця управління
Пенсійного фонду України у Згурівському районі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.