понеділок, 25 січня 2016 р.

У Жуківському НВК відзначили День Соборності України

22 січня в Жуківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» відбулися заходи, приурочені Дню Соборності України. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

Із хронологією історичних подій учні школи мали змогу ознайомитися із тематичної виставки літератури, підготовленої бібліотекарем Лук’яненко Т.М. На загальношкільній лінійці члени штабу «Дозвілля» дитячо-юнацької організації «СіЧ» провели тематичний усний журнал «Єднання заради незалежності», у якому висвітили значимість 22 січня в становлення нашої держави.

В цей день 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки, а у 1919 році, вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну державу.

Своїми спогадами про події, які проходили 22 січня 2013 року на Майдані Незалежності, поділився учасник Майдану, учитель історії Андрієнко Іван Іванович. У заходах взяли участь усі учні 1 – 11 класів та вчителі школи.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.