неділя, 31 січня 2016 р.

Жінка, яка найняла кілера, щоб швиденько стати вдовою, виявилася відомою правозахисницею (ВІДЕО)

У суботу, 30 січня, Шевченківський районний суд Києва заарештував на 60 діб правозахисницю Наталію Лордкіпанідзе за підозрою в організації замовного вбивства. Про арешт повідомила дочка правозахисниці українська співачка Юлія Лорд на своїй сторінці в Facebook, інформує "Згурівська Правда".

За словами співачки, Лордкіпанідзе звинувачується в організації замаху на її колишнього чоловіка. Лорд вважає, що кримінальна справа сфабрикована з метою дискредитації Лордкіпанідзе та відсторонення її від громадської діяльності.


ВЧОРА НЕЗАКОННО ЗАТРИМАЛИ МОЮ МАМУ ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ – УВАГА – У ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАМОВНОГО ВБИВСТВА! СЬОГОДНІ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ...
Опубліковано Ulia Lord 30 січня 2016 р.

Сама підозрювана стверджує, що у неї відсутні мотиви замовляти вбивство колишнього чоловіка, так як вона сама домоглася його звільнення з в'язниці. За словами Лордкіпанідзе, заяву про злочин в поліцію написав "псевдокіллер", з яким вона ніколи раніше не зустрічалася.

У свою чергу, прес-центр СБУ повідомив 29 січня про затримання 60-річної киянки та попередженні замовного вбивства. 

"Шістдесятирічна киянка з корисливих мотивів за три тисячі доларів замовила вбивство чоловіка. В результаті оперативної комбінації замовниці надали сфабриковані фотографії зімітваного вбивства. Співробітники Головного управління СБУ в Києві та Київській області спільно з поліцією затримали жінку під час передачі "псевдокіллеру" частини винагороди",− йдеться в повідомленні. 

Наталія Лордкіпанідзе є координатором "Руху за пряме народовладдя в Україні". Займалася захистом прав заарештованих та засуджених. У 2014 році балотувалася до Верховної Ради в окрузі №217 у Києві.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.