понеділок, 25 січня 2016 р.

Саакашвілі розповів про нові безчинства "горіхової мафії" з прокуратури Київщини

Так звана "горіхова мафія" з прокуратури Київщини начебто продовжує безчинствувати в України.

Про це під час брифінгу заявив голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, передає "Згурівська Правда".

"У нас ненормальна ситуація з правоохоронними органами. От ми оголосили війну "горіховій мафії" – все одно вимагають хабарі. От керівник миколаївського порту…. Учора коли я був у Миколаєві, дістав з кишені папір з Київської прокуратури, що якось прокурор вимагав у нього за місяць 10 тис. доларів колись, він не дав, і після цього той все життя за ним бігає", - розповів Саакашвілі.

Він додав, що зараз прокуратура перевіряє законність якогось терміналу у маріупольському порту.

Нагадаємо, що 20 січня Прокуратура Київської області викликала на допит Саакашвілі, щоб більше дізнатися про дії так званої "горіхової мафії", однак згодом його перенесли через зайнятість губернатора.

Зокрема, йдеться про інцидент 15 січня, коли на Одещині начебто працівники прокуратури Київської області затримали приватну вантажівку з горіхами за сфабрикованими підозрами, попри рішення суду про незаконність таких дій. Саакашвілі звільнив вантаж і звинуватив заступника прокурора Київської області Олександра Колесника в "кришуванні" так званої "горіхової мафії" і вимаганні хабарів з підприємців.

Слідчі Генеральної інспекції ГПУ почали розслідування кримінального провадження щодо прокурорів Київської області, які перешкоджали підприємцям експортувати за кордон волоські горіхи.

Про це у Facebook написав заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе.

«Ми дуже ретельно, з усією відповідальністю, підійдемо до розслідування зазначеної справи. Сподіваюся, що це буде серйозним сигналом для усіх правоохоронців, і вони припинять створювати штучні бар'єри для підприємців. Використовуючи для цього усі можливі, не завжди законні, інструменти свого впливу», — зауважив він

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.