субота, 23 січня 2016 р.

Нові обличчя в дії: У Коцюбинському, що під Києвом, депутати зайнялися самоуправством

Депутати селищної ради Коцюбинського самовільно проводять сесії, приймаючи протиправні рішення.

Про це заявляє голова Коцюбинського Ольга Матюшина на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає "Згурівська Правда".

Зокрема, Матюшина розповідає про те, як після Нового року секретар селищної ради Коцюбинського скликала сесію.

Депутати збиралися у місцевому будинку культури.

Матюшина запевняє, що депутати не отримали заздалегідь порядок денний сесії, а також громада не була повідомлена про це засідання.

"Це є грубим порушенням закону, про що я сповістила у письмовій формі прокуратуру області та Ірпеня, а також проінформувала про самоуправство профільний комітет ВРУ з питань місцевого самоврядування. Відповідні звернення зареєстровані і на голову ОДА та голову облради", - пише голова Коцюбинського.

На сесії депутати прийняли кілька рішень, які Матюшина вважає абсолютно незаконними.

У зв'язку з цим, вважає голова Коцюбинського, комітет Верховної Ради має усі підстави вивчити ситуацію на предмет розпуску Коцюбинської селищної ради.

Нагадаємо, на виборах 25 жовтня минулого року у Коцюбинському перемогу здобула місцева активістка Ольга Матюшина. Втім, її конкурент з партії "Нові обличчя" не хотів миритися з поразкою і намагався через суд скасувати обрання Матюшиної головою Коцюбинського.

Слід нагадати, що партія "Нові обличчя" належить меру Ірпеня Володимиру Карплюку, якого багато активістів і народних депутатів звинувачують у тотальній забудові Київщини, що призводить до вирубки лісів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.