вівторок, 19 січня 2016 р.

Усі школи Переяславщини закривають через грип. У Згурівці чиновники мовчать.

Із 19 по 22 січня в усіх школах міста Переяслава-Хмельницького та району буде тимчасово припинено навчальний процес. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Вісник Переяславщини".

Навчальні заклади закривають через високий рівень захворюваності школярів на грип та ГРЗ. Представники влади підкреслюють, що це не карантин, оскільки епідемічного порогу (у місті він становить 16%, у районі – 14%) не досягнуто.

Оголошення додаткових канікул – профілактичні заходи, аби не допустити поширення застудних захворювань в дитячих колективах.

Наразі невідомо, чи будуть закривати школи Згурівщини через високий рівень захворюваності школярів на грип та ГРЗ. Влада мовчить. А тим часом, відвідуваність шкільних навчальних закладів зменшилася в декілька разів.

У той же час Київська обласна державна адміністрація ще на минулому тижні рекомендувала місцевим органам влади закрити на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип.

За інформацією департаменту охорони здоров’я КОДА, упродовж останніх тижнів фіксується збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, зокрема за останній тиждень – на 36%.

Як повідомлялося раніше, у місті Бровари госпіталізували 25 дітей, хворих на грип: місто атакують вірусні інфекції, які схожі на “свинячий грип”, сумнозвісний вірус H1N1.

Нагадаємо, що в Києві уже з суботи, 16 січня, запроваджується карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, а також обмеження на проведення публічних заходів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.