середа, 27 січня 2016 р.

До Новоолександрівського НВК завітав випускник, боєць легендарної 93 ОМБр

Патріотизм не в хороших словах, а в добрих справах

Рідна школа радо вітала бійця 93 окремої моторизованої бригади Олександра Вознюка, який на декілька днів завітав до Нової Олександрівки. Теплою і щирою була зустріч з учителями  у шкільному історико-краєзнавчому музеї «Пошук», де  Олександр передав директору школи Мотузці Надії Борисівні бойовий прапор з побажаннями від своїх побратимів.

На жаль, двох із них уже немає в живих. Розповів про нелегкі воєнні будні, про відвагу, мужність своїх товаришів, бойовий дух воїнів, їх  незламність і бажання йти до перемоги.

Гордістю сповнювалися серця учителів за таких випускників. Олександр за  участь в АТО нагороджений медаллю «Захисникам Вітчизни» та нагрудним знаком «Гідність та честь».

21 січня Вознюк Олександр від’їжджав у свою  частину продовжувати службу. Через волонтера, колишнього вчителя Новоолександрівської школи Вознюка В.Ф. учні та вчителі підготували воїнам 93 бригади передачу: продукти харчування, засоби гігієни, малюнки, теплі листи і побажання.

Діти із серйозністю  поставилися до такої важливої акції, ще раз підтвердивши, що патріотизм не в хороших словах, а в добрих справах.

Катерина Островська, педагог-організатор Новоолександрівського НВК


1 коментар:

  1. Дякую.Бійцям АТО за Все.За те що ми спимо спокійно.за те що вони боронять свою Україну.Олександр Молодець також.Некожен наважиться ризикувати своїм життям.Слава Україні.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.