субота, 19 грудня 2015 р.

На Київщині забудовника оштрафували на мільйон гривень за самочинне будівництво

Департамент Держархбудінспекції у Київській області оштрафував "Вест Гейт Логістик" на 1 мільйон гривень за самочинне будівництво та експлуатацію об’єкту у с. Стоянка Києво-Святошинського району.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на прес-службу ДАБІ.

Відзначається, що ТОВ "Вест Гейт Логістик" під час будівництва офісно-складського комплексу без розроблення та затвердження в установленому порядку проектної документації та отримання дозволу на виконання будробіт влаштувало одноповерхові офісні будівлі в приміщенні складу № 2 на 21-му км Житомирського шосе.

"Також самочинно було влаштовано холодильну камеру орієнтовною площею 300 м2 в блоці 3. Крім того, ТОВ "Вест Гейт Логістик" експлуатував об’єкт будівництва (склад № 2) без прийняття його в експлуатацію", - йдеться в повідомленні.

У ДАБІ наголосили, що дані порушення стали підставою для накладання штрафних санкцій у розмірі 1 мільйон 19 тисяч гривень.

"Також ТОВ "Вест Гейт Логістик" надано приписи про усунення порушень містобудівного законодавства", - підсумували у ДАБІ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.