понеділок, 28 грудня 2015 р.

Києво-Святошинська райрада ухвалила звернення щодо відставки Яценюка. Згурівська не змогла.

Києво-Святошинська районна рада підтримала проект рішення, запропонований фракцією "Свободи", щодо звернення до Верховної Ради щодо відповідальности уряду Яценюка. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної організації ВО "Свобода".

24 грудня відбулося друге пленарне засідання чергової 3-ї сесії Києво-Святошинської районної ради VII скликання. Голова фракції ВО "Свобода" Олександр Однороманенко вніс до порядку денного проєкт заяви щодо розгляд Верховною Радою питання про відповідальність уряду Яценюка. За це рішення проголосувала більшість депутатів.

"Більше року перебування Яценюка на посаді Прем'єр-міністра України показали, що замість того, щоби вживати дієві управлінські заходи для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців А.Яценюк та його уряд займаються імітацією реформ, лобіюють інтереси олігархічних кланів, допустили катастрофічне зниження ВВП, зростання інфляції та рівня безробіття, встановлюють необґрунтовані непосильні тарифи для населення, чим доводять простих українців до зубожіння, планують грандіозний розпродаж за безцінь стратегічно важливих державних підприємств та землі", – йшлося у проекті заяви, яку оприлюднив та представив депутатам голова фракції ВО "Свобода" у Києво-Святошинській райраді Олександр Однороманенко.

"Вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відповідальности Кабінету Міністрів України під керівництвом А.Яценюка за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією та наміри розпродати державне майно в умовах війни", – зазначено в заяві.

Нагадаємо, що 24 грудня 2015 року відбулася сесія Київської обласної ради VII скликання, на якій депутати обласної ради 54 голосами підтримали звернення до Верховної Ради України, подане фракцією ВО "Свобода", що стосувалося питання відставки уряду та Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

25 грудня підтримати подібне звернення не вистачило духу у депутатів Згурівської районної ради. Так, заяву підтримали лише 7 із 21 депутатів: фракція ВО "Свобода" у повному складі, 1 депутат від "Нашого Краю" та 1 депутат від "Блоку Петра Порошенка". Схоже на те, що антидержавницька політика уряду Яценюка цілком влаштовує більшість представників громад Згурівщини.

У той же час, на позачерговій сесії депутати райрада затвердили технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для одного зі своїх колег - Кошіля С.Г. Фактично, цим рішенням депутати дали змогу своєму колезі дуже вигідно орендувати земельну ділянку - сплачуючи значно меншу орендну плату.

Детальніше про це читайте у наступному матеріалі "Згурівської Правди".

1 коментар:

  1. Хороша стаття. Але що це "проЄкт"? В тексті багато помилок, навіть у заголовку! Не приємно читати такі статті, та й соромно за наших освічених авторів сайту. Без образ, хлопці))

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.