пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

На Київщині податківці ліквідували підпільний цех з виробництва алкоголю

У Київській області співробітники податкової міліції вилучили партію нелегального алкоголю і припинили діяльність підпільного цеху з його виробництва. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби, інформує "Згурівська Правда".

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 і ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) для огляду було зупинено автомобіль, внаслідок якого знайдено партію підробленого алкоголю, розлитого в бег-ін-бокси.

«В результаті вжитих заходів було встановлено, що підпільний цех розташовувався в металевому ангарі, розміщеному на території одного з підприємств у селі Калинівка (Вальківський район - ЗП), — йдеться в повідомленні.

Під час його огляду виявлено обладнання для виготовлення сурогатного алкоголю. Загальна сума вилученого разом з партією горілки та автомобілем становить майже півтора мільйона гривень.

Наразі триває перевірка. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.