четвер, 12 листопада 2015 р.

Заступник прокурора Київщини попався на знижках в VIP-залі “Борисполя”

Заступник прокурора Київської області разом із сім'єю безпідставно отримував знижки на VIP-обслуговування в аеропорту Борисполя.

Про це стало відомо з ухвали Печерського райсуду, повідомляють "Наші гроші", передає "Згурівська Правда".

Суд дав слідчим прокурорам доступ до документів ДП "Зал офіційних делегацій", яке здійснює VIP-обслуговування пасажирів в "Борисполі".

Справа відкрита за фактом набуття заступником прокурора Київської області у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами.

Зокрема, він та його сім’я неодноразово безпідставно за пільговими тарифами користувалися послугами "Залу офіційних делегацій".

При цьому заступник прокурора для отримання пільги подавав заявки на обслуговування пасажирів від імені Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Ім’я підозрюваного в ухвалі не назване, але вказана дата його призначення – 30 жовтня 2014 року.

Сайт ГПУ повідомляє, що цього дня заступником прокурора Київщини призначили Ярослава Бендика, а першим заступником – Ігоря Грабця.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.