середа, 11 листопада 2015 р.

У Згурівській ЗОШ відбувся тиждень знань Правил дорожнього руху

Сьогодні сучасна людина живе у складному світі. Світі, який постійно змінюється та потребує від людини великих знань, умінь та досвіду. Щохвилини в країні трапляються неприємні, часто трагічні події, які забирають здоров’я та життя людей. Дуже часто страждають більш непідготовлені до життя, недосвідчені діти.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху, водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху.

Саме, щоб навчити дітей захистити себе та близьких на дорозі, в Згурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів був проведений тиждень знань Правил дорожнього руху. Метою проведення тижня стало: поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, повторити основні правила пішоходів, мотоциклістів, велосипедистів, пасажирів, водіїв, сприяти розвитку мислення, памяті, навичок поведінки на дорозі, виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості.

Увесь тиждень був насичений різноманітними заходами: лінійка по відкриттю тижня знань Правил дорожнього руху; виставка малюнків «Твій друг-безпечний рух», також відбувся набір до групи учнівських інспекторів руху.

Найбільш цікавою для учнів була зустріч з працівником ДАІ О.Л.Яськом,який провів захоплюючу повчальну лекцію з учнями школи. І навіть після закінчення зустрічі школярі з великим задоволенням індивідуально спілкувалися з інспектором.

Тиждень вдосконалював знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.

Ольга Твердохліб, педагог-організатор Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.