середа, 4 листопада 2015 р.

Процес переатестації міліції в поліцію почнеться з Києва та Київської області

Процес переатестації міліції в поліцію почнеться з Києва та Київської області. Про це сьогодні повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає "Згурівська Правда" з посиланням на прес-службу МВС.

"Проведення атестаційного конкурсу почнеться з міста Києва та Київської області. Він буде проводитися на базі територіальних органів Національної поліції України та вищих навчальних закладів МВС", - йдеться в повідомленні.

Процес переатестації буде курувати Центральна комісія МВС, яку очолить сам Аваков. До складу комісії увійдуть народні депутати Мустафа Найєм та Антон Геращенко, а також правозахисники, громадські діячі та керівництво МВС. Члени комісії будуть проводити співбесіди з кандидатами на керівні посади в Національній поліції.

На час атестації затверджується перехідна (тимчасова) штатна структура Національної поліції, яка буде існувати до остаточного і повного комплектування всіх підрозділів поліції. Нову поліцейську форму зможуть отримати лише ті працівники, які успішно пройшли всі етапи атестаційного конкурсу. У той же час до атестації не допустять діючих співробітників міліції, відносно яких є підтверджена інформація про вчинення правопорушення.

Крім того, комісія МВС сформує склад атестаційних комісій територіальних (обласних) органів Національної поліції і буде розглядати спори, що виникли в обласних комісіях. У деяких випадках за рекомендацією комісії, кандидат може бути підданий опитуванню з використанням поліграфа.

Аваков зазначив, що атестаційний конкурс пройде в декілька етапів, залежно від категорії посад. Кандидати на посади начальницького складу пройдуть спеціалізований тест, співбесіду, опитування із застосуванням поліграфа, а також тест благонадійності, професійної етики та організаційної прихильності. Кандидати на посади в поліцейські підрозділи буду проходити професійний тест і співбесіду.

Аваков підкреслив, що в разі незгоди результати переатестації можна буде оскаржити в МВС. З цією метою у міністерстві створено спеціальний електронний поштовий ящик.

Нагадаємо, в суботу, 7 листопада, набуває чинності закон "Про національну поліцію". З цього часу міліція формально перестає існувати, всі співробітники повинні будуть пройти переатестацію для роботи в новій українській поліції.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.