пʼятниця, 13 листопада 2015 р.

Журналісти знайшли під Києвом "будинок відпочинку" Кличка (ВІДЕО, ФОТО, ДОКУМЕНТИ)

У мережі з'явилося відео нібито маєтка мера Києва Віталія Кличка в селі Лютіж Вишгородського району Київської області, зняте дроном з неба.

Відео розміщено на сайті "Автомайдан", повідомляє "Згурівська Правда".

Зазначається, що будинок оформлений на дружину Віталія Кличка Наталію Єгорову.
Як зазначено у відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, підставою виникнення права власності став договір купівлі-продажу Наталією Валеріївною будинку відпочинку, адреса якого - с.Лютіж, вул.Приморська, 128.

В декларації Віталія Кличка даний будинок зазначено.


Земельна ж ділянка, на якій побудовано маєток, знаходиться у державній власності.


В аренду на 49 років цю ділянку площею майже в 10 Га у Вишгородської РДА взяло ТОВ "Вишгородлісбуд". ЇЇ цільове призначення зазначено як рекреаційне, під розміщення бази відпочинку.

Місце ж реєстрації орендаря ТОВ "Вишгородлісбуд" співпадає з адресою самого будинку Віталія Кличка, а саме - с.Лютіж, вул. Приморська, 128.


Серед засновників ТОВ "Вишгородлісбуд" значаться ТОВ "Північна інвестиційна група" та ТОВ "Школа капітанів", засновниками яких у свою чергу є Старостенко Ганна та Рябікін Павло відповідно.

Ганна Старостенко з вересня 2014р. обіймає посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації. Павло Рябікін з липня 2014р. також займав аналогічну посаду, але був звільнений у вересні 2015р. за власним бажанням.З орендарем та його засновниками більш-менш розібралися. Згодом також встановимо і суму, за яку ТОВ "Вишгородлісбуд" взяло в оренду на 49 років 10 Га земель рекреаційного призначення.

Незрозуміло лише на якій підставі територію довкола будинку Віталія Кличка, а саме берегову лінію р.Дніпро, перекрито ось таким парканом з обох сторін.

А при наближенні до нього вас "радісно" зустрінуть ось такі хлопці-охоронці зі спецзасобами та зброєю.


І це при тому, що земельна ділянка, яка охоплює цю берегову лінію, знаходиться у державній власності і не в оренді.Тобто виходить, що з цією частиною берега біля "будинку відпочинку" Віталія Кличка відбулося банальне самозахоплення? Маємо надію, що це просто якась помилка в реєстрах, бо не може ж мер української столиці бути причетним до подібного правового свалілля?

За матеріалами сайту "Автомайдан".

1 коментар:

  1. Тепер 100% Кличко буде мер..українці люблять "такіх бідненьких кандидатів"..які нажили майно "непосильним трудом"

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.