субота, 7 листопада 2015 р.

У МВС назвали нового керівника поліції Київщини

Начальником Головного управління Національної поліції у Київській області призначено полковника поліції Вадима Трояна.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на ГУ Нацполіції Київщини.

У поліції нагадали, що зкон "Про національну поліцію" набрав чинності з 7 листопада.
"Утворено як юридичну особу публічного права  ГУ Національної поліції у Київській області. Начальником Головного управління Національної поліції в столичній області призначено полковника поліції Вадима Трояна", - зазначено у повідомленні.

"Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень закону "Про Національну поліцію" правоохоронці Національної поліції мають право користуватися посвідченнями, печатками, логотипами та емблемами міліції і Міністерства внутрішніх справ України до кінця 2016  року", - нагадали у поліції.

У цей період поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції. Тобто, до моменту забезпечення поліцейських належним одностроєм, а органів та підрозділів Нацполіції відповідною атрибутикою, працівники поліції можуть користуватись форменим обмундируванням міліції.

Нагадаємо, що 2 вересня цього року у Згурівці відбулося віче за участю начальника Головного управління міліції Київщини Вадима Трояна, місцевої громадськості, представників прокуратури, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Основним питанням віче було обговорення шляхів повернення відібраної землі в учасників АТО Згурівщини та громади райцентру. Начальник міліції Київської області наголосив, що зробить усе можливе задля встановлення справедливості та забезпечення прав захисників України. Понад те, землю Згурівській громаді та ветеранам війни району так і не було повернуто, а винних чиновників Держгеокадастру не притягнуто до відповідальності. 

1 коментар:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.