понеділок, 9 листопада 2015 р.

Шок: Волонтери показали "концтабір" для собак у Бородянці (ФОТО)

У селищі Бородянка Київської області працює притулок для собак. Волонтери, які відвідують собак стверджують, що тварини закладу знаходяться у жахливих умовах. Деякі наголошують на тому, що собак там б'ють до смерті. Щорічно на потреби притулку держава виділяє 5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт благодійної організації "Шлях до майбутнього".

«Це знімок з муніципального собачого притулку в Бородянці. Підлога в крові. Собак забивають до смерті. Упевнений, що через короткий час відповідальні за це опиняться в незавидному становищі», - розповів журналіст Сергій Дідтковський, коментуючи опубліковане ним фото вольєра і «вихованця» в притулку.


Також він повідомив, що щорічно з міського бюджету Києва на утримання притулку виділяється 5 мільйонів гривень.

Одна з працівниць притулку Оксана Кора спростувала інформацію про побиття та знущання над тваринами.

«Харик чирканув собі подушечку на лапі. Ні зашити, ні замотати - він взагалі з тих собак, кого лікувати  важко, а зупинити нереально, він постійно в русі - розважає так себе. Природно, кров всюди. Але не помирає ж. У кого собаки подушечки собі різали, мене зрозуміють - там і у спокійній собаки довго заживає і кровить», - пояснила вона вимазану в крові долівку вольєра.


Також вона розповіла, що собаки вважають притулок своїм домом і почуваються там добре. А умови їх утримання нітрохи не гірше, ніж в будь-якому іншому державному закладі подібного типу і навіть краще, ніж у деяких приватних.


Волонтер Інна Головко відвідувала притулок у Бородянці не раз. Вона зазвичай привозить собакам корм, сіно для підстилки та інші засоби догляду. Вона зробила безліч фотографій притулку і описала реальний стан речей, який побачила на той момент.

«Заради собак ми пронесли курячі горла і м'ясо ..... Повірте, я знаю що таке коли собака сита !!!! Вони ковтали забуваючи пережовувати. За моєю скромною персоною ходив пан Чередниченко (керівник притулку - ред.) З телефоном і знімав мене на відео що я почала годувати собак і дозволила собі зайти в один вольєр постелити собакам сіно щоб вони не лежали у своїй сечі від якої у собак всі лапи мокрі 24 год. на добу, вони дихають цим їдким запахом і цим обпалюють собі всі органи зсередини від яких просто розвиваються хвороби ...... Хотіла вигуляти їх так як судячи з їх дикості вони це не роблять там ніколи.....» - розповіла волонтер.

Але до ще більшого жаху вона прийшла, коли поспілкувалася з одним із співробітників притулку, який розповів їй про те, що гроші ні на їжу, ні на вакцинації для тутешніх цуценят, радник мера Києва Дмитро Білоцерківець з міського бюджету не виділяє, як обіцяв. Через це собаки просто гинуть.


«Трупи собак ми знайшли в не робочому холодильнику. Фото в попередньої поїздки є!» - стверджує Головко.

Вона обіцяє звернутися з наявними у неї матеріалами до правоохоронних органів для розслідування жорстокого поводження з тваринами. Волонтери вимагають від влади або закрити цей «концтабір», або змінити умови проживання там вихованців.

1 коментар:

  1. В цей притулок працівників притулку треба помістити.... Немає слів

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.