неділя, 29 листопада 2015 р.

У Згурівці відбувся мітинг до Дня пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 1932–1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій. 28 листопада, Згурівська громада разом з усією Україною та світом вшановує 82-і роковини Голодомору. 


Жива колона пройшла центральною вулицею Згурівки та традиційно зібралася біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій.

На мітинг прийшли очільники району, священнослужителі, трудові колективи, школярі, люди літнього віку, молодь та навіть маленькі діти. Усі небайдужі згурівчани зібралися, щоб згадати та вшанувати жертв наймасштабнішого геноциду в історії людства -Голодомору 1932 - 1933р р.

Скорботне слово мали Голова Згурівської райдержадміністрації Мозговий В.М., новообраний Голова райради Івченко О.М., депутат Київської обласної ради Чубук Є.О..

З проникливим віршем виступила учениця 10 класу Згурівського НВК Анастасія Демиденко.

Панахиду за жертвами Голодомору провів настоятель Згурівського Спасо-Преображенського храму УПЦ КП отець Олег.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх жорстоко закатованих українців,  в скорботі схилили голови та запалили поминальну свічку. 


                                        Фотозвіт Аліси Сови


2 коментарі:

  1. Я нездивуюсь,що в даний час нас підготовляють до цієї сумної дати...Бардак як був так і залиш всяу Згурівці,в адміністрації нашій самі хами сидять..Ганьба..Приклад:маринування коли отримували за листопад бумашкі на субсидію,місяць працівникі цього закладу соплі жували щоб в кінець місяця згорем пополам люди отримали ці бумашкі з нарахуванням субсидії,чекали старі люди і із сіл приїхали..як цих працівників назвати??

    ВідповістиВидалити
  2. Я нездивуюсь,що в даний час нас підготовляють до цієї сумної дати...Бардак як був так і залиш всяу Згурівці,в адміністрації нашій самі хами сидять..Ганьба..Приклад:маринування коли отримували за листопад бумашкі на субсидію,місяць працівникі цього закладу соплі жували щоб в кінець місяця згорем пополам люди отримали ці бумашкі з нарахуванням субсидії,чекали старі люди і із сіл приїхали..як цих працівників назвати??

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.