четвер, 19 листопада 2015 р.

Згурівська районна рада не змогла обрала собі голову

18 листопада відбулася установча сесія Згурівської районної ради VII скликання. Після оголошення результатів виборів районною виборчою комісією на порядок денний було винесено питання щодо обрання голови ради.

Так, депутатами було запропоновано дві кандидатури на очільника районної ради: екс-голову Згурівської РДА Степана Кузьмича (ВО "Свобода") та нинішнього голову райдержадміністрації Валерія Мозгового (БПП "Солідарність").

Після таємного голосування виявилося, що жоден з кандидатів не набрав необхідної більшості голосів. За В.М. Мозгового проголосувало 12 депутатів, за С.С. Кузьмича - 5 депутатів.

Таким чином, свій вибір зробили 17 депутатів райради. Понад те, депутати від Аграрної відмовилися брати участь у голосуванні. Більше того, "аграрії" не спромоглися й висунути свою кандидатуру. У зв'язку з цим було прийнято рішення оголосити перерву у роботі засідання - депутати знову зберуться у вівторок 24 листопада.

Таким чином районна рада фактично не змогла розпочати свою повноцінну роботу. Під загрозою залишилися й вирішення важливих питань життєдіяльності району, в тому числі й внесення змін районного бюджету.

Нагадуємо, у результаті місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2015 р., до районної ради пройшли 6 політичних сил, які між собою розділи 26 депутатські мандати:
  • Аграрна партія - 8 депутатів;
  • Наш край - 6 депутатів;
  • ВО "Свобода" - 5 депутатів;
  • БПП "Солідарність" - 4 депутата;
  • Радикальна партія О.Ляшка - 2 депутата;
  • ВО "Батьківщина - 1 депутат.

Читайте також: Місцеві вибори 2015: результати голосування в Згурівському районі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.