середа, 18 листопада 2015 р.

У Новоолександрівському НВК пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

Руху правила єдині – поважати їх повинні! Під таким гаслом у Новоолександрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Як визначено Організацією Об’єднаних Націй, головною темою тижня у 2015 році є безпека дітей на дорозі. Усі заходи спрямовані на попередження дитячого травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

У понеділок, 9 листопада, на загальношкільній лінійці було повідомлено про відкриття Тижня та оголошено план роботи.

У рамках Тижня БДР класні керівники та класоводи провели тематичні бесіди, години спілкування, виховні години щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму.

У бібліотеці школи протягом Тижня працювала виставка-огляд літератури на тему: «Дай руку, вулице!» (Бібліотекар Коваленко О.М.).

Учні 1-4 класів були уважними глядачами мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки», які підібрала та показала вчитель
4 класу  Кашуба М.Б.

Крім того, до молодших школярів завітав Світлофор. Він провів з учнями цікаву бесіду про правила переходу через вулицю, організував повчальну гру. Учні 1-4 класів позмагалися у розгадуванні загадок та розказуванні віршів про дорожні знаки. Такий захід підготувала бібліотекар школи Коваленко О.М.

До школи був запрошений працівник Державтоінспекції Згурівського району Ясько О.Л., який зустрівся з учнями всіх класів, та в доступній формі розповів про правила ходьби вулицями проїжджої частини села, правила руху на велосипеді, на скутері та правила проїзду в шкільному автобусі.

Юні художники 2-4 та 5-8 класів продемонстрували свої знання з правил дорожнього руху у малюнках, взявши участь у виставках: «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя!».

Учні 5-11 класів зі своїми класними керівниками  змагалися у виставці-конкурсі тематичних буклетів та бюлетенів «Молоде покоління – за безпеку руху!».

Закінчився тематичний тиждень  з перегляду учнями 4-11 класів навчальних відеороликів про безпеку руху на дорозі, про правила їзди на велосипеді, про правила ввічливості на дорозі та в транспорті (підготували та показали Яременко Л.В., Островська К.П.).

На загальношкільній лінійці були підведені підсумки проведених заходів та було оголошено про закриття Тижня БДР.

Хоч Тиждень безпеки дорожнього руху в школі закінчився, та ми, учні, повинні не забувати про них ніколи і завжди дотримуватись.

Юлія Кирпа, голова учнівського самоврядування школи 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.