субота, 21 листопада 2015 р.

Невідомі розорюють величезну ділянку у заплаві Десни під Києвом (ФОТО)

Між селами Новосілки та Вища Дубечня Броварського району Київської області невідомі особи розорюють луки у заплаві Десни. Роботи відбуваються зазвичай у темну пору доби, втім, останніми днями трактори у заплаві працюють практично цілодобово.

Про це повідомили у прес-службі Національного екологічного центру України, передає "Згурівська Правда".

За інформацією місцевих жителів, площа знищених луків на сьогодні може сягати 900(!) гектарів. Під плугом тракторів гине унікальна флора та фауна заплави Десни, роботи тривають впритул до самої ріки! За деякою інформацією, до розорювання заплави Десни може бути причетний один з високопосадовців СБУ - родич колишнього очільника відомства Наливайченка.

За інформацією від самих працівників, луки біля Десни готують під посадку сої. Це, окрім безпосередньої шкоди, якої від цих робіт зазнає унікальна природа заплави Десни, загрожує екологічною катастрофою для самого Києва. Ділянка, де ведуться сільгоспроботи, знаходиться лише у 10 кілометрах вище Деснянського водозабору. У разі використання луків для вирощування сої, мінеральні добрива та отрутохімікати (пестициди, гербіциди), що використовуються при вирощуванні цієї сільгоспкультури, під час чергового весняного водопілля неодмінно потраплять до річки, водою з якої користується понад половина усіх мешканців Києва.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.