четвер, 12 листопада 2015 р.

970 правоохоронцям Київщини загрожує звільнення (ВІДЕО)

Головне управління Національної поліції в Київській області має намір провести переатестацію всіх 6 тисяч співробітників до січня 2016 року.

Про це під час прес-конференції сказав начальник обласного управління Вадим Троян, повідомляє "Згурівська Правда".

Він зазначив, що 7 листопада після набуття чинності закону "Про Національну поліції" 8990 співробітників штатної чисельності обласного управління написали заяви про звільнення і про готовність пройти переатестацію.

При цьому 1889 співробітників будуть переведені в апарат Міністерства внутрішніх справ.

Решта працівників зобов'язані будуть пройти письмовий конкурс, професійний тест і співбесіду.

Також вони повинні будуть надати позитивні рекомендації з департаменту внутрішньої безпеки МВС, кадрової комісії та податкової інспекції.

"До кінця року, ми поставили собі за мету, щоб всі 6131 співробітник пройшли тести  і стали поліцейськими", - сказав Троян.

У той же час, за його словами, 970 співробітників обласного управління, з яких 7 начальників райвідділів, вже отримали негативні рекомендації.

Троян зазначив, що змінюється також структура обласного управління поліції, а саме, 25 райвідділів об'єднуються в 12 базових органів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.