неділя, 29 листопада 2015 р.

Більше 3000 міліціонерів Київщини не пройшли атестацію і будуть звільнені

За проміжними результатами атестації міліціонерів Київщини — будуть звільнені 37,47%. Це 3386 людей, заявив Арсен Аваков.

За проміжними результатами атестації колишніх міліціонерів Києва та Київської області — будуть звільнені 37,47% випробовуваних (3386 колишніх міліціонерів). Про це написав голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у фейсбуці, повідомляє "Згурівська Правда".

За його словами, остаточно поліцейськими стають тільки ті, хто пройде неформальну переатестацію, яку пройдуть всі 100% бажаючих перейти в Національну поліцію — від сержанта до генерала. До того моменту, допущені до атестації зараховані під тимчасовий штат, до підбиття підсумків атестації та прийняття персонального рішення по кожній людині окремо.

Всього допущено до атестації в Києві та Київській області — 18 044 людини. На сьогоднішній день: пройшли перші два тести — 9 037 чоловік (+1136 керівників і рядового складу +7101). Середній бал, які проходять атестацію — 31,57 з 60.

«37,47% випробовуваних (3386 колишніх міліціонерів) здобули менше 25 балів з одного або обом тестам — таким чином показали дуже низький контрольний результат — будуть звільнені за результатами атестації і не будуть зараховані в національну поліцію. 5651 чоловік (52,53% від випробовуваних) допущені до заключного етапу випробувань — співбесіди з атестаційною комісією за участю громадськості та новою службою внутрішньої безпеки. При позитивному результаті співбесіди вони будуть зараховані в поліцейські, хоча очевидно, що відсів і на цій стадії буде значним», — заявив Аваков.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.