неділя, 25 жовтня 2015 р.

У Згурівці партія Порошенка вирішила не знімати агітацію з білбордів, а лише замалювати логотип

У Згурівці замість того, щоб зняти білборди, лише зафарбували логотип партії. В день голосування в селищі Згурівка досі не зняли зовнішню рекламу політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а лише зафарбували логотип партії, вид місцевих виборів і вихідні дані, але залишили прізвища кандидатів і слоган.

Сьогодні зранку у Згурівці білборди ще були на місці, що зафіксував спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

Так, відомо, що строк агітації завершився о 24 годині в п’ятницю, 23 жовтня 2015. Агітація в день голосування і напередодні забороняється в частина 2, статті 54 Закону України «Про місцеві вибори».

Понад те, частково замальовувати біллборд з агітацією пропрезидентської партії БПП "Солідарність" у Згурівці взялися лише в суботу опівдні, а виконували роботи - працівники заводу дитячого харчування "Яготинське для дітей". Разом з цим, працівники заводу змальовували не увесь агітаційний матеріал, а лише логотип "Солідарності", прізвища ж кандидатів і слоган залишилися.

Агітаційні матеріали знімаються напередодні дня голосування органами виконавчої влади, що передбачено в частині 11, статті 60: «Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування».

 Біллборди заводу дитячого харчування "Яготинське для дітей" біля заводського ставу


Біллборд невідомого власника біля адміністрації 
1 коментар:

  1. Повний піпець,я завжди вважала що люди розумні у нас,виявилось -дурні повні...

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.