пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

Поки чоловіки Київщини воюють в АТО, їх звільняють з роботи

На Київщині звільнили двох бійців АТО, написавши в трудових книжках, що звільнення відбулось за згодою двох сторін.

Двоє чоловіків стали жертвою обману свого роботодавця. Анатолій та Дмитро відбувають службу під Маріуполем, служать артилеристами.

Через кілька днів перебування у зоні Антитерористичної операції, їм надійшли листи від роботодавця, в яких повідомлялось про звільнення.

Журналісти одного з українських каналів вирішили допомогти чоловікам та розібратись у ситуації. Однак, за адресою, де мав би перебувати офіс Київської м’ясної технологічної компанії (де працювали Анатолій та Дмитро) виявилась зовсім інша фірма.

Такою ж фікцією виявився офіційний номер телефону компанії.

Найбільше дивує реакція, а точніше її відсутність у працівників Яготинської прокуратури, куди звернулись “атошники” ще пів року тому. Як виявилось, за цей час в прокуратурі навіть не спромоглись виявити дійсну адресу недобросовісного роботодавця.

Сьогодні порушення прав учасників бойових дій на Донбасі можна побачити чи не на кожному кроці. Така проблема не оминули й Згурівщину. Раніше "Згурівська Правда" повідомляла про те, що в Згурівському районі в учасників АТО вкрали 70 га землі. Так, чиновники Держземагентства Київщини, порушивши Закон та не врахувавши інтереси громади, віддали в оренду на 49 років (пожиттєво) дві земельні ділянки під райцентром фізичній особі із Черкаської області - Вишнякову Євгену Вікторовичу, який у свою чергу здав цю землю в суборенду згурівському підприємцю. Відомо, саме цю землю районна та селищна влада зарезервувала для учасників АТО Згурівщини.

Коли землю почали незаконно обробляти, на захист прав бійців АТО зі Згурівщини стали активісти, небайдужі земляки, Асоціація фермерів Згурівського району та районна організація "Українська спілка ветеранів Афганістану". Ситуація набула такого резонансу, що привернула увагу національних ЗМІ.

Наразі у справу втрутилися правоохоронні органи Київщини, які обіцяють провести об'єктивне розслідування, встановити справедливість, покарати винних та повернути землю воїнам.

Так, начальник ГУ МВС у Київській області Вадим Троян заявив, що міліція та влада Київщини не залишаться осторонь, будуть контролювати хід розслідування та доб'ються повернення землі громаді райцентру та військовослужбовці району, для яких вона була зарезервована.

"Запевняю, що ми не будемо спокійно споглядати на те, як деякі сьогоднішні чиновники намагаються відібрати землю, яка по праву має належати захисникам Вітчизни!", зазначив очільник міліції Київщини.

Крім того, на дану ситуацію своїм депутатським зверненням до відповідних правоохоронних органів та органів виконавчої влади Київщини відреагував депутат Київоблради від ВО "Свобода" Сергій Калішук, член постійної комісії ради з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією. Дане питання було піднято на останній сесії Київської обласної ради.

Жителі Згурівщини та бійці району сподіваються, що ситуацію ще можна вирішити мирно, а обласна влада та силовики не словом, а ділом допоможуть повернути землю та притягнути до відповідальності ненажерливих корупціонерів. Інакше, у Згурівці свою землю доведеться відстоювати й тим, хто протягом року зі зброєю в руках гідно захищав Україну від окупанта.

Більше про те, хто і як відібрав землю в учасників АТО Згурівщини, читайте ТУТ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.