неділя, 25 жовтня 2015 р.

У Згурівському та Яготинському районах зафіксовані виборчі порушення - ОПОРА

На Київщині продовжують фіксувати виборчі порушення. Так, ву Згурівському районі зафіксували не зняту агітацію на білбордах, а в інших регіонах Київщини - спробу роздавати бюлетені без паспорту, а також неправильно встановлені скриньки на дільницях.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на Громадську мережу "ОПОРА".


Згурівка: замість того, щоб зняти білборди, лише зафарбували логотип партії. 


В день голосування в селищі Згурівка досі не зняли зовнішню рекламу політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а лише зафарбували логотип партії, вид місцевих виборів і вихідні дані, але залишили прізвища кандидатів і слоган.

Сьогодні зранку білборди ще були на місці, що зафіксував спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що строк агітації завершився о 24 годині в п’ятницю, 23 жовтня 2015. Агітація в день голосування і напередодні забороняється в частина 2, статті 54 Закону України «Про місцеві вибори».

Агітаційні матеріали знімаються напередодні дня голосування органами виконавчої влади, що передбачено в частині 11, статті 60: «Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування».

Детальніше про дане порушення в Згурівці читайте згодом на "Згурівській Правді".
В Яготині в день голосування розкидані по вулицях з листівками із ознаками "чорного піару.


Листівки розкидали вчора в день тиші, а сьогодні вони досі по вулиці. На зображені Ігор Коломойський зображений у вигляді ляльковода політичними силами, а позаду нього видно Геннадія Корбана.

Офіційно агітація мала завершитися о 24 годині в п’ятницю, 23 жовтня. Згідно частини 11, статті 60, за знімання агітації відповідальні місцеві органи виконавчої влади.


У селі Великі Єрчики (Сквирський район) Київської області комісія на дільниці № 320873 почала видавати бюлетені без паспорта. Виборець уже збирався брати бюлетені, коли спостерігач ОПОРИ увімкнула камеру, щоб зафіксувати порушення. Однак, члени комісії, зауваживши стеження, зупинили правопорушення.

На дільниці №320864 в місті Сквира відсутній протокол ранкового засідання, що вважається порушенням виборчого Законодавства, оскільки не здійснювалось документування діяльності ДВК. Голова комісії не пояснила причини, чому не було протоколу.

На дільниці №320501 в селі Рудня-Левківська члени комісії неправильно встановили виборчі скриньки. Виходило так, що виборчі скриньки були розташовані поміж столами із бюлетенями і кабінами для таємного голосування.

Після зауваження "ОПОРИ" порушення усунули.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.