четвер, 29 жовтня 2015 р.

Свобода не зрадить!

Шановні земляки, дякуємо за те, що 25 жовтня Ви прийшли на виборчі дільниці й зробили зважений та свідомий вибір!

Щиро дякуємо, що довірили свої голоси "Свободі"! Наша команда отримала переконливу перемогу в Згурівці та Новій Оржиці. Достойна підтримка була у кожному селі.

Ви вкотре довели, що підкуп виборців, агресивна агітація та гроші – це не головне. Як і не головне – політичні знамена, які змінюються ледь не щороку. Люди усвідомили, що той, хто не зраджує своїм поглядам – не зрадить громаду!

За результатами підрахунку голосів, у Згурівську районну раду проходять 5 свободівців – люди, які не словом, а ділом заслужили Вашої довіри. Зважаючи на це, можемо сказати впевнено: ми гідно будемо відстоювати права тих, хто цього дійсно цього заслуговує – звичайних людей, працелюбних селян, а не корупціонерів та тих, хто забирає в громад останнє! Запевняємо, що будемо тримати в тонусі всю районну раду – не дамо протягнути жодного рішення, яке суперечить інтересам громади!

Від себе окремо хочу щиро подякувати землякам за істотну підтримку при виборі депутата обласної ради від Згурівщини! Завдячуючи Вам, я отримав кредит довіри в 1154 голосів. Така підтримка - велика честь для мене! Своєю роботою буду захищати громади Згурівщини та інтереси району в Київській обласній раді!

Дякуємо за довіру! Свобода не зрадить!

Євген Чубук, голова Згурівської районної ради
Згурівський районний осередок ВО «Свобода»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.