субота, 10 жовтня 2015 р.

У Великокрупільському НВК діти зустрілися із воїном АТО

"Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього.Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани.” М. Рильський

У вересні 2015 року у Великокрупільському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів відбулась зустріч учнів 5-9 класів з воїном АТО, випускником школи, Бутом Олександром, який прибув у відпустку. Діти з радістю зустріли воїна, який пройшов важкий шлях війни.

Зустріч розпочалась з виконання Гімну України і продовжилась концертом на честь всіх захисників Вітчизни. Слова вдячності і поваги висловили учні нашої школи всім тим, завдяки кому ми можемо спокійно і впевнено жити, працювати, вчитися. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх тих, хто загинув на Майдані та у військових діях.
Діти танцювали, співали патріотичні пісні, розповідали вірші про Україну.

В цей день ми згадали ветеранів Другої світової війни, які пережили справді тяжкі випробування, і які сьогодні нам подають приклад витримки, мудрості і терпіння.

Після вітання дітей Олександр Бут - захисник Вітчизни - відповів на всі питання учнів, які їх хвилюють і цікавлять.

Дякуємо всім тим, хто захищає нашу Вітчизну і знаходить час для зустрічей з підростаючим поколінням, виховуючи в ньому особистим прикладом патріотизм і любов до нашої великої країни.

Лідери учнівського самоврядування Великокрупільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.