неділя, 4 жовтня 2015 р.

Воїнів Згурівщини на передовій привітали з Днем району

26 вересня, за підтримки Асоціації фермерів та приватних землевласників Згурівського району, районного осередку ВМГО "Сокіл", навчальних закладів, небайдужих жителів, підприємств, установ та організацій Згурівщини, прямо під час урочистостей з нагоди святкування Дня району, в зону АТО відправився автомобіль з гуманітарною допомогою для земляків, які нині захищають Батьківщину від російського агресора на Донбасі.

Так, фермери Згурівщини, прийняли рішення зібрати й передати кошти не на пишні святкування у Згурівці, а на реальну допомогу для земляків, які знаходяться на передовій. На ці та зібрані під час святкування Дня району кошти, було закуплено найнеобхідніше, що просили воїни Згурівщини: цигарки, каву, чай, теплі ковдри, шкарпетки, воду, засоби гігієни, спеції та інше.

Фермерські господарства та приватні землевласники, які долучилися до збору коштів: СФГ «Статок» (Шепетюк З.М.), СФГ «Чайка 2» (Чубук О.І.), СФГ «Люна» (Черненко М.О.), СФГ «Чайка 6» (Палівода Ю.О.), СФГ «Поляна» (Горошко М.М.), СФГ «Зоря» (Черненький П.А.), СФГ «Сатурн» (Рудь К.І.), СФГ «Крук – 2008» (Крук В.Г.), СФГ «Вінес» (Мацишин В.П.), СФГ «Фортуна» (Євтін А.М.), СФГ «Либідь» (Івченко С.В.), «Олександр і К» (Шаповал К.В.), Коноваленко П.П., Макаренко В.Б., Мацишин В.П., Пляшко В.Г.. Пальним на дорогу забезпечили СФГ «Люна» (Черненко М.О.) та ТОВ «Квінт ЛТД» (Шепетюк Р.М.).

Значну частину допомогу для поїздки було зібрано парафіями Української Церкви Київського Патріархату у Згурівському районі: люди знесли багато продуктів, овочів та консервації. Збір був організований настоятелем Спасо-Преображенської церкви УПЦ КП протоієреєм Олегом Селедуєвим.

Багато було зібрано й колективом та учнями Згурівського професійного ліцею та Аркадіївського НВК. Так, учні та вчителі ліцею підготували посилки із найнеобхіднішими речами та продуктами, а також напекли багато солодощів, торти й короваї для воїнів-земляків. Випічку на передову підготувала також згурівський кондитер Олена Буромська. Активно долучилися до збору допомоги МГО "Фоловін вінд", учні Турівського НВК, Згурівського НВК, Згурівського БДЮТ та Згурівської ЗОШ, небайдужі підприємці та жителі району.

Традиційно, свіжий згурівський хліб та здобу на передову передав хлібзавод ТОВ «Право», а свіже молоко - філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей». Цукор для воїнів Згурівщини підготував цукровий завод ТОВ «Краєвид».

Крім того, прямо під час святкування Дня району небайдужі люди зносили овочі, консервацію, цигарки, чай, каву та солодощі. На прохання бійців 309 інженерно-технічний батальйону колектив Згурівської дільниці Переяслав-Хмельницької філії ПАТ «Київоблгаз» передав бензопилу. Ще одну новеньку бензопилу фермер Анатолій Євтін під час поїздки особисто вручив танкісту Валерію Гарбузу для потреб 2-го окремого танкового батальйону. На прохання згурівських бійців 14-ї окремої механізованої бригади, 20 літрів «Тосолу» передав ПП Самойленко Ігор Миколайович.

Не забули про бойових побратимів і демобілізовані воїни Згурівського району, які пройшли через війну та нині повернулися до звичного життя. Так, Олександр Чабей із Право Жовтня підготував декілька упаковок цукерок та печива, а Юрій Івченко із Нової Олександрівки разом із волонтерами м. Березань - засоби гігієни, шкарпетки та інше.

Зібрану допомогу для 15 воїнів зі Згурівщини із 8 абсолютно різних підрозділів, які знаходяться в 12 різних точках передової Донецької області, возили: голова Згурівської районної ради Євген Чубук, екс-голова райдержадміністрації Степан Кузьмич, фермер Анатолій Євтін, демобілізовані бійці 72 ОМБр, учасники бойових дій Олександр Чабей та Юрій Івченко.

На напрямку Донецьк-Маріуполь волонтери відвідали:

 • Шевченка Миколу (Лизогубова Слобода, 311 інженерно-технічний батальйон);
 • Ковальчука Олега (Усівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Носова Сергія (Усівка, 79 окрема десантно-штурмова бригада);
 • Мринського Миколу (Войкове, 309 інженерно-технічний батальйон);
 • Гарбуза Валерія (Згурівка, 2 окремий танковий батальйон);
 • Яковенко Юрія (Нова Олександрівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Здора Віталія (Згурівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Мішина Віталія (Згурівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Писаренка Сергія (Згурівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Краснощока Володимира (Згурівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Малиновського Павла (Згурівка, 14 окрема механізована бригада);
 • Астаф’єва Сергія (Згурівка, 14 окрема механізована бригада);
 • Кобялка Василя (Згурівка, 93 окрема механізована бригада);
 • Вознюка Олександра (Нова Олександрівка, 93 окрема механізована бригада);
 • Панасенка Андрія (Згурівка, 27 реактивно-артилерійська бригада).

Адресні посилки від рідних були доставлені та вручені воїнам особисто.

Нагадуємо, що вітати на передовій воїнів-земляків зі знаменними святами, для згурівських волонтерів вже стало доброю традицією. Так, раніше із вітаннями згурівчани вже їздили на День Збройних сил України, на Новий рік, на Рідзво Христове, а нещодавно - на День Високомобільних десантних вйськ.

За матеріалами фотозвіту Євгена Чубука

Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.