четвер, 10 вересня 2015 р.

Воїнам АТО зі Згурівщини пропонують оздоровлення в санаторії Одещини

Учасникам бойових дій зі Згурівщини, що брали участь в антитерористичній операції, пропонують лікування у санаторії Одещини. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на управління соціального за хисту населення Згурівської РДА.

Так, своїм правом на оздоровлення у санаторії "Золота Нива", що знаходиться в смт. Сергіївка (Одеська область), вже скористався один демобілізований учасник бойових дій.

За довідками щодо проходження санаторно-курортного лікування у вищезазначеному закладі, військовослужбовці Згурівського району можуть звертатися до управління соціального за хисту населення Згурівської РДА.

Про санаторій


Санаторій у Сергіївці «Золота Нива» знаходиться на Чорноморському узбережжі Одеської області Білгород-Дністровського району курорту Сергіївка. Місцезнаходження та облаштування території вигідно відрізняє його від інших оздоровниць. Більшу частину території санаторію займає прекрасний парк площею понад 6 гектарів зі спортивними майданчиками та алеями для прогулянок і відпочинку.

Санаторій оснащений сучасним фізіотерапевтичним відділенням, інгаляторієм, камерою штучного мікроклімату, грязелікарнею, ванним відділенням, залами ЛФК, кабінетами масажу та ін..

Санаторій для відпочинку в Одеській області «Золота нива» є багатопрофільним закладом, де лікують захворювання опорно-рухового апарату, центральної і периферичної нервової системи, хронічні захворювання дихальної та серцево-судинної систем, хронічні гінекологічні та урологічні захворювання, професійні захворювання. Проводиться реабілітація дорослих і дітей із зон радіаційного забруднення та інших екологічно несприятливих регіонів.

2 коментарі:

  1. сам санаторій Золота нива занедбаний до того,як кажуть в народі=до ручки.Його збиралися продати за копійки при Януковичу.Персонал обслуговуючий,це щось з чимсь-ні поваги, ні культури.Вони ніде не були і ніхто іх ненавчае. живуть і працюють день до вечора.Складаеться враження.що прогрес іх обійшов стороною.

    ВідповістиВидалити
  2. Санаторій Золота нива порівняно з іншими,це ПОЛНИЙ ОТСТОЙ.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.