четвер, 24 вересня 2015 р.

Великокрупільський НВК відзначав Міжнародний День Миру

21 вересня  Великокрупільський НВК відзначав Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія.

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

25 років тому у світі проголосили Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

От і цей  день у нас присвячений цій темі. Скільки пісень, оповідань, віршів складено про дружбу, дитинство і про таке прекрасне слово МИР.

Виховний захід у школі розпочався з Державного Гімну України, який є один з головних державних символів України. Звучали пісні,  вірші  про мир,. Діти малювали плакати і малюнки, робили  голубів. У кожному малюнку відчувалося прагнення дітей до миру, до свободи.

Лідер учнівського самоврядування Великокрупільського НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів – дитячий садок» Горбачевська Катерина
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.