середа, 16 вересня 2015 р.

Підприємство Порошенка захоплює Київщину (РОЗСЛІДУВАННЯ)

Кондитерська корпорація «Рошен», яка належить президенту України Петру Порошенку, планує побудувати нові промислові потужності (бісквітний комплекс) у Борисполі на Київщині на території площею близько 20 гектарів.

Бориспільська міська рада 8 вересня погодила виділення землі під нову фабрику за схемою, що дозволить уникнути проведення земельного аукціону, як того вимагає Земельний кодекс. Про це йдеться в розслідуванні програми Радіо Свобода та «UA:Першого» телеканалу «Схеми».

На початку липня цього року директор ТОВ «Логістичний центр «Кондитер» (тепер – ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен», кінцевий бенефіціарний власник – Петро Порошенко) звернувся до міського голови Борисполя Анатолія Федорчука з проханням «розглянути питання щодо наявості земельної ділянки для розміщення на ній бісквітного комплексу».


14 липня Бориспільська міськрада ухвалила рішення про надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 20 гектарів комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» на вулиці Привокзальній. 8 вересня міськрада передала в оренду кілька ділянок на Привокзальній цьому комунальному підприємству.


На сесії Бориспільської міськради був присутній директор ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» Костянтин Півень, який розповів про намір «Рошену» взяти ці ділянки в суборенду для будівництва бісквітного комплексу.

«Можливо, можемо і купити землю, однак я дію відповідно до рекомендацій, які отримав від нашого юридичного відділу», – зазначив Костянтин Півень.

Громадські активісти та опозиційні депутати заявили, що таку схему запропонував мер міста Анатолій Федорчук, щоб «Рошен» уникнув проведення аукціону, який передбачає 124-та стаття Земельного кодексу: «Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів».

Натомість сам міський голова зазначив, що запропонував такий підхід, бо «боявся втратити такий шанс».

Директор ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» Костянтин Півень відмовився відповісти журналістам «Схем», чому «Рошен» не пішов на відкритий аукціон, а хоче взяти ділянку в суборенду і порадив звертатися до прес-служби «Рошен». Журналісти звернулися з проханням про коментар до президента Петра Порошенка, а також у центральний офіс корпорації «Рошен», але наразі відповідь не отримали.

1 коментар:

  1. От Вам і правда,хто Захищає Україну,ціною власного життя-тому дулю������..а хто за час війни став мільйонером,чи мілярдером..Скажіть де тут справедливість??Хтось шматку хліба радий,а хтось живе у шоколаді..От нам "повезло з чиновниками"

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.