понеділок, 7 вересня 2015 р.

У лісах під Києвом знайшли ще одне "царство" Льовочкіних (ВІДЕО)

На межі між Києвом і Київською областю, де починається територія Гнідинської сільської ради, рубають ліс, а на його місці росте котеджне містечко - тут знайшли свіжі сліди родини "сірого кардинала" української політики Сергія Льовочкіна.

За інформацією з Реєстру майнових прав на нерухомість, дві земельні ділянки, на яких ростуть скромні хатинки, записані на Марію Терентіївну Льовочкіну, пише Hromadske.TV

"Їй же належить земля під будинком неподалік. Його вже закінчили, і розташувався він на потенційно закритій території з високою довжелезною огорожею... Ім’я Марії Льовочкіної вже неодноразово фігурувало в дрібних земельних скандалах. Нове котеджне містечко – лише останній епізод за її участі", - йдеться у розслідуванні Слідство. Інфо.

"Закон не забороняє приватизацію земель у лісах. Відтак криміналу в діях людей, які виділили територію новим господарям, знайти навряд чи вдасться. Шукати його треба якраз у діях нинішніх власників. Це хаотична вирубка і зведення будівель, не призначених для ведення лісового господарства", - зазначають журналісти.

На околицях Гнідина також розміщено закриту базу відпочинку, зведену партнером Сергія Льовочкіна. Власність Олега Титаренка - площа земельної ділянки майже 4 гектари, три будинки відпочинку, будиночок охорони, банно-оздоровчий блок і власне футбольне поле, майже 1500 квадратних метрів нерухомості.

"З 2006 по 2012 роки Титаренко був головою Наглядової Ради банку "Кліринговий дім", який активно пов’язували з родиною Льовочкіних. Ці підозри знайшли свої підтвердження, коли Юлія Льовочкіна стала офіційним акціонером банку", - йдеться у повідомленні.

Гнідинська сільрада оцінила землю у менш ніж 80 000 гривень і спочатку віддала в оренду на 49 років, а потім і продала фірмі "ТОН". Протягом багатьох років і донині співзасновницею "ТОНу", а, отже, і співвласницею величезної земельної ділянки, є сама Юлія Льовочкіна.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.