середа, 2 вересня 2015 р.

Начальник міліцій Київщини Вадим Троян провів у Згурівці віче (ФОТО)

Сьогодні, 2 вересня, у Згурівці відбулось віче за участю начальника Головного управління міліції Київщини Вадима Трояна, місцевої громадськості, представників прокуратури, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Незважаючи на те, що зал був практично переповнений, абсолютну більшість місць займали працівники апарату райдержадміністрації, районних служб та міліціонери Згурівщині. На заході також були присутні голови громад та активісти району.

Основним питанням віче було обговорення шляхів повернення відібраної землі в учасників АТО Згурівщини та громади райцентру. Начальник міліції Київської області наголосив, що зробить усе можливе задля встановлення справедливості та забезпечення прав захисників України.

Голова Згурівської районної ради Євген Чубук звернувся до Вадима Трояна із проханням запросити представника району за засідання обласної комісії, яка розглядатиме питання стосовно даних земельних ділянок. Крім того, було прийняте спільне рішення правоохоронців, прокуратури, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району – в найкоротший термін провести всі необхідні заходи і через суд повернути землю згурівській громаді.

Нагадаємо, що чиновники Держземагентства Київщини, порушивши Закон та не врахувавши інтереси громади райцентру, віддали в оренду на 49 років (пожиттєво) дві земельні ділянки (площею 70 га) під райцентром фізичній особі із Черкаської області, уродженцю Росії - Вишнякову Євгену Вікторовичу, який у свою чергу передав цю землю у користування згурівському підприємцю. Відомо, що саме ці земельні ділянки районна та селищна влада зарезервувала для учасників АТО Згурівщини влітку 2014 року.

Крім того, на зустрічі із головним міліціонером столичного регіону депутат Згурівської районної ради Юрій Палівода висловив невдоволення відповіддю Згурівської РДА на депутатський запит щодо дотримання Закону України "Про очищення влади" при призначенні Юрія Клименка першим заступником голови Згурівської райдержадміністрації. Голова постійної ради з питань дотримання законності та правопорядку переконаний, що у відповідності до Закону перший заступник голови РДА не міг пройти люстрацію, тому й звернувся за допомогою до очільника міліції Київщини.

Активістами також було порушено питання щодо залучення школярів Згурівщині до агітаційної роботи та передвиборчої кампанії. Вадим Анатолійович звернув увагу на те, що категорично проти використання дітей на для виборчих завдань. Було також порушення питання щодо притягнення до відповідальності посадових осіб району, які займалися організацією та відправкою людей Згурівщини на Антимайдан.

У свою чергу очільник міліції столичного регіону поділився з присутніми новаційними методами, які вже незабаром будуть впроваджені – це єдина лінія сповіщення «102» для швидкого реагування правоохоронців на заяви та повідомлення. В населених пунктах, у рамках програми «Безпечне місто», для профілактики правопорушень будуть встановлені камери відеоспостереження.

Крім цього Вадим Троян розповів про перші позитивні результати роботи експериментальної патрульної служби міліції, яка розпочала працювати на території двох районів Київської області – Васильківському та Обухівському.

Наприкінці зустрічі головний міліціонер Київщини запевнив присутніх в залі, що прислухається до зауважень, прийме до уваги всі пропозиції місцевої громади у подальшій роботі правоохоронного органу як Згурівщини, так і столичної області в цілому.

Після віче начальник ГУМВС України в Київській області Вадим Троян провів особистий прийом громадян.

Фото ГУМВС України в Київській області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.