четвер, 27 серпня 2015 р.

Згурівський гурт «Demerdzhi» виступив на мото-рок фестивалі у Кобижчі

У селі Кобижча, Бобровицького району, що на Чернігівщині стало вже доброю традицією святкувати День Незалежності.

Напередодні свята до села з’їжджаються байкери з усієї України на славетний "Кобижча мотофест", відомий також як "Паті у Петровича на хаті". Петрович – головний організатор фесту.

Фестиваль тривав 4 дні, які були наповнені різноманітними конкурсами, веселощами та розважально-концертною програмою. Всі дні фестивалю гості насолоджувалися мальовничими кобижчанськими краєвидами, куштували домашню українську кухню та смачні коктейлі, а також розглядали мототехніку на дорогах селища.

Якісною музикою відвідувачів фестивалю у Кобижчі тішила велика кількість відомих рок-гуртів з різних куточків України. Організатори вже третій рік поспіль запрошували й згурівський гурт «Demerdzhi», але з різних причин участь гурту зривалася і лише цьогоріч музиканти таки заграли на сцені славетного фестивалю.

Варто зазначити, що це був перший виступ згурівчан у новому складі - до колективу нещодавно приєднався новий барабанщик – Артем Турчин, який грає у новооржицьокому гурті PIN-код. Артем за короткий час зміг повноцінно влитися в "Demerdzhi" та заграти на високому рівні разом із новою командою у Кобижчі.

На фестивалі панувала тепла та дружня атмосфера. Згурівчани запам’яталися місцевим жителям та гостям, а організатори щиро подякували за чудовий виступ та шалені емоції.

Фотозвіт Інни Олійник

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.