понеділок, 17 серпня 2015 р.

Новопризначений прокурор Київщини закликав громадян повідомляти про відомі факти корупції за телефоном довіри

Прокурор Київської області Євген Бондаренко закликає усіх громадян, які мають інформацію про корупційні дії посадовців, повідомляти про такі факти за телефоном «гарячої лінії» прокуратури – (044) 286-66-12 або на електронну скриньку antikor.kievoblprok@gmail.com. Також для громадян діє телефон «гарячої лінії» для повідомлення про корупційні правопорушення з боку працівників прокуратури – (044) 286-24-58, а також поштова скринька korrupcia.kyivobl@gp.gov.ua.

Про це повідомляє Згурівська Правда із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

«Ми проаналізували кількість перегляду сторінки прокуратури області та кількість телефонних дзвінків, які надійшли на «гарячу лінію». І маємо невтішні результати – громадяни не активно співпрацюють з правоохоронцями. Тож, я закликаю громадян негайно повідомляти органи прокуратури про відомі факти корупції» - повідомив Є.Бондаренко.

Очільник відомства наголосив, що жодне звернення не залишиться без уваги і на кожне виявлене правопорушення буде внесено відповідне до чинного законодавства реагування.

Наостанок прокурор зазначив, що боротьба з корупцією стане більш ефективнішою, якщо буде підтримка громадськості та її довіра до органів прокуратури.

Як повідомляла раніше Згурівська Правда, 16 липня заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос офіційно представив колективу прокуратури Київської області нового керівника Євгена Бондаренка.

Євген Бондаренко народився в 1981 році у місті Києві, в 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. До призначення прокурором Київської області обіймав посаду начальника відділу Генеральної прокуратури України. До цього працював в органах внутрішніх справ. Згідно з наказом генерального прокурора України від 14 липня 2015 р. призначений на посаду прокурора Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.