субота, 15 серпня 2015 р.

На Київщині стартує пілотний проект з реформування МВС

Роботу міліції на Київщині реформують за євростандартом. Експеримент проходитиме у Василькові та Васильківському районі, а також Обухові та Обухівському районі. В обраних населених пунктах буде встановлено регулярне цілодобове патрулювання, здійснюватиметься негайний виїзд груп швидкого реагування, впроваджуватимуться нові форми та методи роботи з персоналом. Стартуватиме проект наступного тижня.

Сьогодні, в приміщенні Васильківської районної адміністрації, було проведено робочу зустріч, де був присутній весь особовий склад васильківської міліції, прибули представниками Консультативної місії Європейського союзу - фахівець відділу з регіональних питань Йоахім Петерс та старший асистент з питань регіонального співробітництва Олена Переходченко, а також заступник  начальника штабу Головного управління міліції Київщини Ігор Легкоконець.

Темою для обговорення стало питання реформування правоохоронних органів, а саме реалізація пілотного експерименту, який втілюється за сприяння Консультативної місії ЄС і має на меті, в першу чергу, вдосконалити роботу міліції та забезпечити безпеку громадян на основі досвіду іноземних правоохоронців.

Наразі експеримент триває на базі Самбірського міськвідділу, раніше подібний досвід був отриманий в Києві, де зараз вже діє патрульна служба. Експерименти тривали різний час,  однак всі вони засвідчили, що кількість звернень до правоохоронців зросла в кілька разів.

До присутніх звернувся керівник Васильківської міліції Василь  Первак, який  наголосив, що поліція має бути сервісним інститутом, а людина в поліцейській формі допомагати людям на вулиці, а не перебувати  в кабінеті.

«Ми повинні працювати плідно та віддано,  а також зробити все, що в наших силах аби вберегти людей  від злочинних проявів та правопорушень, щоб громадяни відчули захист, жили  в мирі та спокої» - зауважив Василь  Первак.

У свою чергу Йоахім Петерс повідомив, що проект на території Васильківського та Обухівського районів стартує на певний час. Суть експерименту полягатиме в тому, що у відділі міліції будуть створені групи швидкого реагування (ГШР), до складу яких увійде 60 правоохоронців. Кожного дня буде встановлено регулярне цілодобове патрулювання, сім груп швидкого реагування, кожна з яких складатиметься із двох правоохоронців, буде патрулювати вулицями міста та району. Зокрема, у Василькові буде діяти три групи швидкого реагування, а у районі – чотири. Для максимальної ефективності роботи групи базуватимуться не у міськвідділі, а на закріпленій території.

Також завдяки експерименту буде впроваджено нові форми та методи роботи з персоналом, що  дасть змогу поліпшити керованість сил міліції та зменшити час прибуття на виклик, відтак – забезпечити ефективнішу протидію правопорушенням.

За матеріалами прес-служби  ГУМВС України в Київській області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.