середа, 19 серпня 2015 р.

На Київщині презентували унікальний проект: допомагати у реабілітації бійців АТО будуть спеціально навчені собаки (ФОТО)

Вчора, 18 серпня, у Красилівці, Броварського району, на Київщині, презентували унікальний для нашої держави українсько-канадський проект по реабілітації бійців АТО — «Друг Героя» (Hero’s Companion). Про це повідомляє Згурівська Правда із посиланням на Українську правду.

Цей проект покликаний допомогти бійцям у подоланні посттравматичних стресових розладів та інших психологічних травм за допомогою спеціально тренованих собак. Така практика успішно діє у США і Канаді, зокрема, у подоланні «афганського синдрому» у бійців.

Участь у проекті беруть канадські тренери з «Courageous Companions», які протягом трьох тижнів проводитимуть спеціальні навчання з собаками. У рамках проекту також буде підготовлено інструкторів, які зможуть надалі самостійно проводити навчання.

Собак для проекту ретельно відбирають за здібностями та характером. Наразі відібрано вже 4 собаки, які в майбутньому стануть друзями для постраждалих бійців.

— Цю програму дуже підтримує українська діаспора Канади, — розповів керівник проекту «Друг Героя» Калина Кардаш. — Ми розуміємо наскільки важливо повернути бійця до повноцінного життя, тому вдячні кожному, хто долучився до проекту.

Окрім цього, канадські тренери проводять спеціальні семінари з тренування та підготовки собак, яких вчать знаходити та ідентифікувати вибухові речовини. Робота таких собак на фронті рятує життя як військовим, так і місцевим мешканцям.

Фото Дмитра Ларіна, «УКРАЇНСЬКА ПРАВДА»

Фото УНІАН
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.