понеділок, 24 серпня 2015 р.

У Згурівці відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України (ФОТО)

23 серпня біля Згурівської РДА відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Ведучою заходу була Аліса Сова. Слово до громади сказали голова Згурівської районної державної адміністрації Мозговий В.М. та голова Згурівської районної ради Чубук Є.О. Очільники району звернули увагу на сакральне значення прапора України та закликали кожного земляка берегти ті цінності, який він несе.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, які поклали свої голови за наше світле майбутнє, віддали своє життя за Україну, за її волю та незалежність.

Почесний обов'язок урочисто підняти національний стяг виконали: Голова Згурівської молодіжної громадської ради Яна Панасюк, учасник АТО Андрій Кононюк, голова РДА Валерій Мозговий та голова РР Євген Чубук.

На заході був присутній той самий прапор, який вперше було піднято над Згурівкою у серпні 1991 року. Його із гордістю тримав представник молодого покоління патріотів - внук депутата Згурівської районної ради Юрія Паліводи.

Після підняття прапора громада вшанувала Героїв Небесної Сотні біля однойменного меморіального стенду у центрі Згурівки.

28 січня 1992 року Верховна  України затвердила Державний Прапор України. Згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 року в країні започатковане щорічне святкування Дня Державного Прапора. Прапор – символ нашої боротьби за свободу і незалежність, символ, який об’єднує людей різних професій та різного віку, наповнює їх патріотичним почуттям обов’язку захищати свою Вітчизну.

Нехай наш прапор гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Фото Ольги Ейзембрук
Фото Юлії ПаліводиФото Свята Скрипця


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.