субота, 22 серпня 2015 р.

Згурівчани виступили для поранених бійців у київському військовому госпіталі (ФОТО, ВІДЕО)

18 серпня згурівський поет і композитор Олег Зозуля та переможець міжнародних пісенних конкурсів Аліса Сова виступили із концертом в Головному військовому клінічному госпіталі, де після тяжкого поранення проходив лікування Андрій Кононюк та інші воїни зі Згурівщини.

Олег Михайлович читав власні патріотичні вірші про війну та презентував свій альбом «Ми ще живі», присвячений Героям АТО .

Колишній полковник пригадав як під час служби в Афганістані, молодим лейтенантом, потрапив у Кабульський військовий госпіталь на концерт відомого у ті часи естрадного колективу «Ялла». Олег Михайлович не міг навіть уявити, що через 30 років і сам буде виступати для воїнів, які отримали поранення на фронті, бо тоді здавалося, що афганська війна буде останньою.

Усі присутні: хворі, поранені бійці, персонал, лікарі та просто гості госпіталю слухали концерт затамувавши подих. Цікавість викликали й зворушливі історії та захоплюючі розповіді про мальовничий Згурівський край від Олега Михайловича.

Надзвичайно вразила гостей фінальна композиція, яка дала назву альбому «Ми ще живі», а один із поранених підвівся на милицях під час її виконання і дослухав пісню стоячи.

Виступити для поранених воїнів зголосилася і згурівська співачка Аліса Сова, яка вклонилася пораненим перед виступом, побажала їм швидкого одужання і сказала, що для неї є велика честь виступити перед Героями. Із молодим запалом на весь госпіталь пролунали пісні про Україну та бійців.

Разом із Олегом Зозулею та Алісою Совою працював талановитий музикант, лідер гурту «Demerdzhi» Влад Коваль, який безпосередньо приймав участь у створенні альбому «Ми ще живі».

На концерті панувала надзвичайно патріотична та тепла атмосфера. Усі присутні проводжали оплесками згурівчан, тисли їм руки та зробили декілька фото на пам’ять про візит згурівських артистів до госпіталю.

Фотозвіт Влада КоваляВІДЕО
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.