середа, 19 серпня 2015 р.

У полі на Бориспільщині браконьєри застрелили бабусю

У селі Велика Олександрівка Бориспільського району 67-річна жінка зранку пішла на поле накосити трави і зникла. Згодом рідні знайшли її в полі вбитою з простреленим оком, йдеться у сюжеті ТСН.

Її почали шукати, коли онуки забили на сполох: іще о 5-й ранку вона поїхала велосипедом накосити люцерни і не повернулася. Хто і навіщо міг застрелити жінку, родичі не збагнуть, ворогів, кажуть, у загиблої не було.

Версія правоохоронців - стріляли браконьєри. Поруч із місцем, де жінка косила траву, знаходиться траса, вони якраз могли проїздити повз.

"Браконьєри виїхали на полювання, побачили, що щось в полі шевелиться, подумали, що це звір і здійснили цей постріл", - припускає речник міліції Київської області Микола Жукович.

Стріляли з вогнепальної нарізної зброї. Куля влучила в око, пройшла наскрізь і вилетіла. Кулю в полі ще не знайшли, якщо знайдуть, це значно полегшить пошук стрільців. Кримінальне провадження відкрили за статтею навмисне вбивство.

Міліція звертається до всіх можливих свідків, хто бачив автомобіль, що проїжджав по дорозі, і просить телефонувати на номер 102.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.