понеділок, 10 серпня 2015 р.

Пожежники зупинили поширення вогню в Чорнобильській пущі

Співробітники ДСНС зупинили фронт пожежі, яка розгорілася на території лісового господарства «Чорнобильська пуща» в Зоні відчуження

Пожежники взяли ситуацію під контроль станом на 7.00, передає прес-служба ДСНС. Рятувальники повідомили, що на даний момент вони продовжують гасити полум’я, однак фронт пожежі їм вдалося зупинити.

На місці рятувальних робіт розгорнули оперативну групу, яку очолив заступник начальника ДСНС в Київській області Кісільов П.С.

Раніше стало відомо, що пожежа виникла вчора близько 14.00 між колишніми чорнобильськими селами Буда Варовичі і Ковшилівка. Її площа склала приблизно 60 га., з яких 15 га — верхової пожежі. О 19.00 верхову пожежу рятувальники ліквідували.

В цілому до гасіння пожежі було залучено 97 осіб та 17 одиниць техніки, з них 3 пожежних літаки і вертоліт. В ході гасіння лісової пожежі авіація рятувальної служби 21 раз скидала воду, літаки зробили 9 скидів, вертоліт — 12.

За 2015 рік це вже не перший випадок пожежі на території «Чорнобильської пущі». Зокрема, 29 червня на території комплексу в Зоні відчуження виникло займання сухої трави і очерету, яке поширилося на площі близько 130 га.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.