вівторок, 11 серпня 2015 р.

Урок для Київщини: у відповідь на рейдерство фермери Дніпропетровщини обіцяють стріляти на ураження (ВІДЕО)

У Дніпропетровській області назріває селянське повстання: рейдери спланували захопити більше ніж 20 тисяч гектар фермерської землі, яку хлібороби обробляють вже більше 20 років. Фермери обіцяють адекватну відповідь: якщо держава не захистить селянина - готові стріляти в бандитів на ураження.

Так, у середу, 12 серпня, о 9:30 сотні фермерів з Дніпропетровщини зберуться біля Генеральної прокуратури (вул. Різницька 13\15), щоб привернути увагу правоохоронців, громади та ЗМІ до факту рейдерського захоплення більш як 20 тис. га їхньої  землі на суму, майже 1,5 млрд. гривень.

Про це "Згурівську Правду" повідомляє прес-служба Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

"Якщо центральна влада не зупинить грабіжників, селяни будуть  змушені стріляти в бандитів на ураження!", йдеться у повідомленні.

За даними ВГО «Комітет з питань корупції» , в Україні розпочалась наймасштабніша афера за часів незалежності. Суть цієї афери полягає у незаконному  вилученні землі малих та середніх фермерських господарств, шляхом змови регіональних держслужбовців та підробки кадастрових  номерів з метою перепродажу. Фермери по всій країні б’ють тривогу  - за попередніми даними, загальна площа земель, що підлягають незаконному вилученню становить більше 5 млн. га, при ринковій вартості цієї землі більше як 600 мільярдів гривень.


Земельні махінації не оминули й Згурівщину. Раніше "Згурівська Правда" повідомляла про те, що в Згурівському районі в учасників АТО вкрали 70 га землі. Так, чиновники Держземагентства Київщини, порушивши Закон та не врахувавши інтереси громади, віддали в оренду на 49 років (пожиттєво) дві земельні ділянки під райцентром фізичній особі із Черкаської області - Вишнякову Євгену Вікторовичу, який у свою чергу здав цю землю в суборенду згурівському підприємцю. Відомо, саме цю землю районна та селищна влада зарезервувала для учасників АТО Згурівщини.

Коли землю почали незаконно обробляти, на захист прав бійців АТО зі Згурівщини стали активісти, небайдужі земляки, Асоціація фермерів Згурівського району та районна організація "Українська спілка ветеранів Афганістану". Ситуація набула такого резонансу, що привернула увагу національних ЗМІ.


Наразі у справу втрутилися правоохоронні органи Київщини, які обіцяють провести об'єктивне розслідування, встановити справедливість, покарати винних та повернути землю воїнам.

Так, начальник ГУ МВС у Київській області Вадим Троян заявив, що міліція та влада Київщини не залишаться осторонь та будуть контролювати хід розслідування.

"Запевняю, що ми не будемо спокійно споглядати на те, як деякі сьогоднішні чиновники намагаються відібрати землю, яка по праву має належати захисникам Вітчизни!", зазначив очільник міліції Київщини.

Крім того, на дану ситуацію своїм депутатським зверненням до відповідних правоохоронних органів та органів виконавчої влади Київщини відреагував депутат Київоблради від ВО "Свобода" Сергій Калішук, член постійної комісії ради з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією. Дане питання було піднято на останній сесії Київської обласної ради.

Жителі Згурівщини та бійці району сподіваються, що ситуацію ще можна вирішити мирно, а обласна влада та силовики не словом, а ділом допоможуть повернути землю та притягнути до відповідальності ненажерливих корупціонерів. Інакше, свою землю силою доведеться відстоювати й тим, хто протягом року зі зброєю в руках гідно захищав Україну від окупанта.

Більше про те, хто і як відібрав землю в учасників АТО Згурівщини, читайте ТУТ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.