субота, 22 серпня 2015 р.

На Київщині перепоховають 1315 німецьких солдатів часів Другої світової війни

Німецький народний союз з питань догляду за могилами полеглих воїнів має намір перепоховати 1315 німецьких солдатів, загиблих у Другій світовій війні, на німецькому військовому цвинтарі у селищі Віта-Поштова у Київській області. Про це повідомили в Українському інституті національної пам’яті (УІНП).

«Німецький народний союз 15 років домагався дозволу на перепоховання полеглих німецьких солдатів. І ось, нарешті, на Аскольдовій могилі в Києві відбулася ексгумація», – заявив керівник УІНП Володимир В’ятрович.

Від 10 серпня в Україні перебуває делегація збройних сил Федеративної Республіки Німеччини. Українські та німецькі військовослужбовці беруть участь у спільних заходах та проводять ексгумацію останків солдатів Вермахту. Станом на 19 серпня на Аскольдовій могилі відбулася ексгумація близько 235 солдатів.

Перепоховання у с. Віта-Поштова на Київщині планують провести наступного року. Перепоховання заплановане в рамках міжурядової угоди з Німеччиною про догляд за могилами загиблих воїнів, підписаної 29 травня 1996 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.