четвер, 9 липня 2015 р.

"Нові обличчя" в дії: Мер Ірпеня подав до суду на журналістку Ірину Федорів

Мер міста Ірпінь Володимир Карплюк подав до суду на журналістку, викладачку, депутатку селищної ради Ірину Федорів.  Про це вона повідомляє у своєму блозі на «Український правді».

За словами Ірини Федорів, розслідування громадського руху «Чесно» щодо нових політичних сил, серед яких є і партія «Нові обличчя», яку очолює мер Ірпеня, було опубліковане  на сайті «Чесно» та в «Українській правді». Крім того, цей політичний огляд також передрукував сайт «Згурівська Правда» та місцевий ірпінський сайт «Громада Приірпіння». Наразі Володимир Карплюк подав до суду на Ірину Федорів й вимагає спростування лише у виданні «Громаді Приірпіння».

В позовній заяві вбачається, як пише пані Федорів, що міський голвоа Ірпеня з усім викладеним у публікації згодний. Його не влаштовують лише два судження: «Володимир Карлюк - протеже Петра Мельника» і «Володимир Карплюк вибудував мережу своїх місцевих ЗМІ, розвинув рекламний бізнес - борди та сітілайти».

У відповідь журналістка повідомляє: «Варто зазначити про те, що Петро Мельник підтримував Володимира Карплюка написали в "Тижні"». Вона також наводить докази, що мер Ірпеня підтримує місцеве видання «Пульсар Приірпіння», керівник якого начебто одночасно очолює комунальну газету Ірпеня: «До слова, керівниця "Пульсару" тепер не абихто! А головний редактор комунальної газети "Ірпінський вісник", де Карплюка цитують мало не сторінками».

Нагадаємо, у березні екс-керівник інформаційно-аналітичного відділу програми «Вікна-Новини» Ірина Федорів, яка пропрацювала на каналі СТБ близько 10 років, стала координатором регіональної мережі громадського руху «Чесно».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.