середа, 8 липня 2015 р.

Арештовано заступника прокурора Київщини

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у виді арешту з правом внесення застави у розмірі 3,2 млн грн першому заступнику прокурора Київської області Олександру Корнійцю, підозрюваному в хабарництві в особливо великих розмірах

Про це повідомив адвокат Віктор Петруненко, передає УНІАН.

Подання Генпрокуратури на арешт Корнійця розглядав особисто голова Печерського райсуду.

Також було обрано запобіжний захід у виді утримання під вартою з правом внесення застави у 3,2 млн грн цивільній особі — Валерію Гібаленку, котрий був затриманий разом із Корнійцем і першим заступником начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимиром Шапакіним за підозрою в хабарництві.

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе вважає суму застави в 3,2 млн гривень для заступника прокурора Київської області і чиновника Генпрокуратури надто малою.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, прокуратура наполягала на сумі застави в 20 млн гривень для кожного затриманого.

"У той же час, суд прийняв абсолютно необґрунтоване і позбавлене будь-якої логіки рішення – щодо всіх затриманих була встановлена сума застави у розмірі 3 мільйони гривень, що, безперечно, мізерно мало для людей такого рівня!" – вважає він.

На думку Сакварелідзе, частина суддів продовжують "вперто і нахабно ігнорувати волю народу, і зміни, які відбуваються в Україні.

"Принцип "вкрав мільйон – заплати десяту частину і спи спокійно" повинен бути скасований, він руйнівний для держави!" – упевнений заступник генпрокурора.

Хочу публично заявить о том, что прокуратура настаивала на применении меры пресечения в отношении всех троих фигурантов ...
Posted by Davit Sakvarelidze on Wednesday, July 8, 2015


Як повідомляла раніше Згурівська Правда, в понеділок, 6 липня, в Києві під час обшуків у Шапакіна та Корнійця знайшли в цілому близько 500 тис. дол., а також коштовності та цінні папери.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.