середа, 15 липня 2015 р.

Скандал на Київщині: Муженко з ганьбою звільнив бородянських воєнкомів, які побили і поставили на коліна волонтерку

Бородянські воєнкоми звільнені з лав ЗСУ
Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко звільнив воєнкомів, які під Житомиром побили волонтерку і змусили стати її на коліна.

Про це Муженко написав на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що завершилося службове розслідування щодо Бородянського районного військового комісара Київської області підполковника Шаповала та його заступника майора Карпенка.

За результатами цього розслідування "героїв у погонах" позбавили військових звань з подальшим звільненням з лав Збройних Сил України.

Чоловіки побили жінку за те, що вона знімала їх на телефон. Їй здалося, що вояки були напідпитку і планували в такому стані сісти за кермо авто з військовими номерами. Просити пробачення за фільмування бійці примусили волонтерку публічно на заправці, стоячи на колінах. Свідки інциденту викликали міліцію і "швидку".

У волонтерки внаслідок побиття була поранена рука, але від госпіталізації вона відмовилась, як і від будь-яких коментарів. Жінка не хоче, щоби непристойна поведінка двох військових кидала тінь на всіх учасників Антитерористичної операції.

Раніше Згурівська Правда повідомляла, що у Бородянці ці ж працівники військового комісаріату з димовими шашками заблокували підходи до свого приміщення, аби не пустити орендарів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.