четвер, 16 липня 2015 р.

Прокуратуру Київської області очолив Євген Бондаренко

Новий прокурор Київщини
Євген Бондаренко на фото зліва
Сьогодні, 16 липня, заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос офіційно представив колективу прокуратури Київської області нового керівника Євгена Бондаренка.

Представлення відбувалося за участю працівників прокуратури області, керівників правоохоронних органів і представників місцевої влади Київщини.

Характеризуючи нового прокурора області як досвідченого та високопрофесійного працівника, А.Матіос акцентував увагу на головних завданнях у роботі органів прокуратури, відзначив необхідність суворого дотримання закону, а також окреслив перспективи реформування у зв'язку з введенням в дію нового закону України "Про прокуратуру", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті прокуратури Київської області в четвер.

Є.Бондаренко народився в 1981 році у місті Києві, в 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. До призначення прокурором Київської області обіймав посаду начальника відділу Генеральної прокуратури України. До цього працював в органах внутрішніх справ. Згідно з наказом генерального прокурора України від 14 липня 2015 р. призначений на посаду прокурора Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.