понеділок, 6 липня 2015 р.

Моторошна розправа: у Переяслав-Хмельницькому районі чоловік вбив і закопав у лісі дівчину через борг (ВІДЕО)

У селищі Помоклі, що в Переяслав Хмельницькому районі жорстоко вбили 27-річну дівчину, йдеться у сюжеті ТСН.

Нині міліція з'ясовує деталі злочину. Відомо, що у вбивстві зізнався її боржник. Чоловік допомагав своїй співмешканці виплатити гроші за придбаний будинок, але забракло кількох тисяч доларів.

Усе почалось як звичайна угода купівлі-продажу. 27-річна киянка Оксана продала успадковане майно. Жінка, яка дім придбала, пообіцяла виплачувати за нього частинами. Та віддавати гроші не квапилася - про це каже сусідка і кума родини вбитої.

Правоохоронці кажуть, що співмешканець власниці, аби позбутися боргу, вирішив розправитися з дівчиною.

"Зв'язав руки, рот. Прорізав на роті липку стрічку. Напоїв її горілкою, додав туди ампулу с димедролом. Для того, щоб - як він пояснює - було легше вбивати. Після цього вивіз 27-річну Оксану в ліс", - розповідає керівник карного розшуку МВС Переяслав-Хмельницького району Київської області Сергій Шинкар.

Той день пані Ніна не може згадувати без сліз. Оксану вона бачила. Та, каже, до останнього не хотіла йти до боржників сама - ті кидалися битися. Дівчині просто не вдалося знайти супроводу.

Відтоді живою її не бачили. Тіло дівчини знайшли в лісі - її задушили і закопали. Де саме, вказав сам підозрюваний. На допиті в міліції він в усьому зізнався.

Про чоловіка слідству відомо, що йому 37 років, за якісь правопорушення до відповідальності не притягувався, але любить хильнути чарку. Чи був він п'яним того дня, нині з'ясовують. Односельці тим часом не ймуть віри.

Співмешканка підозрюваного виїхала з села до матері. Чоловіку ж загрожує пожиттєве ув'язнення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.